İçişleri Bakanlığının 30/11/2016 tarih ve 2016/861 Müşterek Kararnamesi ile Çankırı İli Bayramören Kaymakamlığına atanan İlçemiz Kaymakamı Sayın Mehmet Fatih KOCA İlçemiz Göl Tesislerinde düzenlenen veda yemeği ile uğurlandı.  
 
        Veda yemeğine Gülağaç Belediye Başkanı V. Recep AVAN, İlçe Jandarma Komutanı Necati ÇEVİRCİ, İlçe Emniyet Amiri Eray YAĞCI, Demirci Belediye Başkanı Hüseyin US, Gülpınar Belediye Başkanı Mustafa BAYMIŞLIOĞLU, Saratlı Belediye Başkan V. Ali GÜNEŞ, Akparti İlçe Başkanı Ramazan KANDİŞ, İlçe Müftüsü Mehmet Ali DİLEK, İlçe Yazı İşleri Müdürü Yılmaz AKTEMİR, İlçe Nüfus Müdürü Muhlis ADIGÜZEL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Bülent SAKLAV, İlçe Özel İdare Müdürü Mehmet GÜRLEK, Malmüdürü Ahmet Kürşad DOĞAN, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Ahmet ÇAKIR, Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Necmiye TURGUT,  İl Genel Meclis Üyeleri Selda ÇITAK ve Mustafa GÜL, Köy ve Mahalle Muhtarları ile İlçemiz Kamu Kurum ve Kuruluşlarında görev yapmakta olan personeller ile bir çok davetli katıldı.
 
        Günün anlam ve önemine binaen Belediye Başkanlarımız ve Kurum amirlerimiz tatarfından İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Fatih KOCA' ya hediye takdim edildi.